Práca pre obchodníkov

Práca na dosah:

Neprihlásená spoločnosť

Registrácia novej spoločnosti


Ďakujeme za Váš záujem!

Ďakujeme za Váš záujem o služby portálu obchodníci.sk
Pre aktiváciu služieb je potrebné vyplniť nasledujúci registračný formulár:

Prihlasovacie údaje

Prihlasovacie meno:
Heslo:
Potvrďte heslo:

Základné údaje

Oblasť pôsobenia:
Právna forma:
Región pôsobenia:
Obchodný názov:

Stručná charakteristika spoločnosti:

Popíšte v skratke predmet podnikania Vašej spoločnosti.
Táto stručná charakteristika sa zobrazuje v registri firiem a je súčasťou inzercie.

Doplňujúce údaje o spoločnosti >>
Ďalšie informácie: 
Poznámky: 

Kontaktné údaje

Tu uvedené kontaktné informácie sa budú automaticky zobrazovať pri Vašej inzercii.
Kontaktná adresa:
(oddeľujte klávesou ENTER) 
Email:
Telefón:
Fax:
Kontaktná osoba:
Domovská stránka:  

Fakturačné údaje

Údaje slúžia len na fakturačné účely. Okrem adresy môžete uviesť aj kontaktné informácie na osobu, s ktorou môžeme komunikovať v súvislosti s inzerciou
(ak sa jedná o inú osobu ako je uvedená v kontaktných informáciách).
Fakturačná adresa, kontakt:
(oddeľujte klávesou ENTER) 
IČO:
IČ DPH:
DIČ:

Firemný katalóg

V katalógu firiem Vašu spoločnosť zaradiť do kategórií: 
(Pokiaľ Vaša spoločnosť nepôsobí v oblasti obchodu a služieb, kategórie nevypĺňajte)


Pre označenie viacerých položiek stlačte klávesu CTRL

Záverečné prehlásenie

Pred kliknutím na Odoslať prekontrolujte údaje, predovšetkým právnu formu, obchodný názov, kontaktné a fakturačné údaje a identifikátory IČO/IČ DPH/DIČ. Podmienkou registrácie je potvrdenie nižšie uvedeného prehlásenia:

Týmto prehlasujem, že SÚHLASÍM so Všeobecnými obchodnými podmienkami spoločnosti JOBAGENT.Sk, s.r.o. a všetky údaje, ktoré som uviedol, sú pravdivé.

Týmto prehlasujem, že SÚHLASÍM so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov v spoločnosti JOBAGENT.SK s.r.o. v zmysle Zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a nariadenia Európskeho parlamentu a Rady EÚ 2016/679 z 27. apríla 2016 a v zmysle Memoranda o spracúvaní osobných údajov na marketingové účely.
Sprievodca Vašou registráciou

Prihlasovacie údaje
Prihlasovacie meno a heslo vypíšte bez diakritiky a medzier. Tieto údaje by mali obsahovať minimálne 6 znakov a číslic a rozlišujú sa v nich veľké a malé písmená.

Základné údaje
Charakteristika Vašej spoločnosti sa zobrazuje v registri firiem. Pokiaľ budete na portáli Obchodníci.sk aj inzerovať, základná charakteristika spoločnosti bude predmetom každého inzerátu. Informácie slúžia aj na štatistické účely vedené spoločnosťou JOBAGENT.SK, s.r.o.

Kontaktné údaje
Kontaktné údaje sa zobrazujú v registri firiem. Pokiaľ budete na portáli Obchodníci.sk aj inzerovať, tieto údaje budú pochopiteľne predmetom každého pracovného inzerátu.

Fakturačné údaje
Vyplnenie fakturačných údajov je podmienkou registrácie na portáli Obchodníci.sk a základom vzájomného obchodného vzťahu.

Katalóg firiem
Pokiaľ Vaša spoločnosť pôsobí v oblasti obchodu a služieb, máte možnosť využiť bezplatné zaradenie do firemného katalógu na Obchodníci.sk. Pokiaľ nezadáte žiadne kategórie pre katalóg, informácie o Vašej spoločnosti sa nebudú v katalógu zobrazovať.

Záverečné prehlásenie
Pred potvrdením registrácie dôkladne prekontrolujte údaje, ktoré ste zadali. Údaje sa kontrolujú a v prípade, že budú nesprávne, Vaša žiadosť o registráciu bude zamietnutá. Po kontrole potvrďte záverečné prehlásenie a kliknite na Odoslať.

Po odoslaní registračného formulára budete upovedomený emailom o aktivácii Vášho konta na portáli Obchodníci.sk. Následne sa s Vami skontaktuje niektorý z našich obchodných zástupcov a pomôže Vám pri správnom výbere služieb portálu Obchodníci.sk.

Tešíme sa na spoluprácu s Vami!