Práca pre obchodníkov

Práca na dosah:

Obchodníci.sk pomocník


Obsah:

Ako hľadať zamestnanie?

Denne na Vašom portáli www.obchodnici.sk pribudnú stovky nových pracovných príležitostí. Inzerciu prehľadávajte cielene, ušetrí Vám to čas a prinesie ten správny job. Inzercia je kategorizovaná do týchto pracovných oblastí:

Prezrite si tiež zoznam všetkých pozícií a ako filter použite box pre vyhľadávanie, umiestnený na pravej strane od zoznamu inzerátov.

Inzeráty sú ďalej triedené aj podľa regiónov.

V prípade, že ste sa rozhodli využiť fulltextové prehľadávanie pozícií (t.j. prehľa-dávanie na základe zadania kľúčových slov), slová zadávajte ako pri vyhľadávaní web stránok na internetových vyhľadávačoch. Ak hľadáte napríklad prácu ako obchodný zástupca v Košiciach, skúste zadať slová:
  • +obchodný +Košice
  • +zastupca +Kosice
  • +obchodny +Košický kraj
  • +obchod +Košiciach
Pri fulltextovom vyhľadávaní môžete použiť službu História. Zadaním jediného kľúčového slova, ktoré najlepšie popisuje hľadanú pracovnú pozíciu, Vám budú zobrazené ďalšie varianty vyhľadávania, ktoré boli v poslednej dobe úspešné.

Pokiaľ nemáte možnosť denne pristupovať do internetu, ideálnou službou pre Vás bude agent pre ponuky. Po zadefinovaní Vašich kritérií na budúce zamestnanie Vám budú zasielané emailom o každej voľnej pracovnej pozícii, ktorá je "ušitá na mieru pre Vás". Pokiaľ si nájdete pár minút čas a vložíte do databázy uchádzačov Váš životopis, šanca, že si nájdete zamestnanie, sa znásobí!V skratke: AKO USPIEŤ?

Pristúpte k veci konštruktívne a zamestnanie hľadajte efektívne.
Vyskúšajte túto postupnosť:
  • Zaraďte svoj životopis do databázy. Aktivujte ho pomocou aktivačného mailu, ktorý Vám príde hneď po vložení životopisu. Vráťte sa na túto stránku (sekcia vložiť životopis) a po zadaní prihlasovacích údajov si Váš životopis vytlačte a tiež uložte do PDF formátu! Práve tento PDF dokument môžete zasielať ako prílohu pri odpovední na inzerciu!
  • Prehľadajte pracovnú inzerciu. Odpovedajte na vhodné inzeráty - nezabudnite pripojiť Váš životopis!
  • Vytvorte si agenta pre ponuky. Informácie o zaujímavých pracovných príležitostiach tak dostanete emailom.
  • Vytvorte si tiež agenta spravodajstva, minimálne pre oblasť Kariéra. Nikdy neviete, ako Vám môže pri pohovore pomôcť informácia zo sveta trhu práce.
  • Pravidelne navštevujte www.obchodnici.sk a sledujte inzerciu. Vytipujte si TOP zamestnávateľov a oslovte ich - spravidla sa jedná o väčšie spoločnosti, ktoré vedú vlastné databázy záujemcov o prácu. V prípade nových pracovných príležitostí Vás môžu osloviť medzi prvými.
Ak máte nápad, ako túto postupnosť vylepšiť, pomôžte ostatným - napíšte nám!Čo je a ako funguje agent pre ponuky?

Agent pre ponuky je spôsob, ako sledovať pracovnú inzerciu pohodlne a pritom pohotovo! Po zadefinovaní Vašich kritérií na budúce zamestnanie Vám budú informácie o každej voľnej pracovnej pozícii, "ušitej na mieru" bezplatne zasielané emailom. Pokiaľ si nájdete pár minút čas a vložíte do databázy uchádzačov Váš životopis, šanca, že si nájdete zamestnanie, sa znásobí!Ako ukončiť činnosť agenta ponúk?

Našli ste si zamestnanie a už nemáte záujem o zasielanie emailov s ponukami? V prvom rade Vám blahoželáme a prajeme veľa úspechov! Linku pre zrušenie agenta ponúk nájdete na konci každého mailu, ktorý Vám bol zaslaný portálom www.obchodnici.sk. Kliknutím na ňu bude agent deaktivovaný a maily o nových ponukách Vám už nebudú zasielané.Prečo je dôležité zaradiť životopis?

Kto hľadá, nájde. Nehľadajú však len uchádzači o zamestnanie. Hľadajú aj spoločnosti. Hľadajú nových zamestnancov - a práve tu je dobré, ak sa o Vás dozvedia. Keď vytvoríte na www.obchodnici.sk Váš životopis, zvyšujete šancu, že niektorú zo spoločností zaujme. A práca si Vás nájde sama.Ako správne napísať životopis?

Vytvoriť štrukturovaný, cielený, prehľadný a plnohodnotný životopis - to je jediný recept, ako správne osloviť zamestnávateľa. Vložte Váš životopis pohodlne na stránkach Obchodníci.sk - stačí sa nechať viesť inštrukciami, zodpovedne vyplniť údaje a máte istotu, že Váš životopis zamestnávatelia aj prečítajú. Vložiť životopis.
Hľadať job: